زمخت – خشن آمریکا اوباما آمریکایی رئیس جمهور

زمخت – خشن: آمریکا اوباما آمریکایی رئیس جمهور باراک اوباما دونالد ترامپ ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل عربستان املاک و دارایی‌های یک میلیاردر سعودی بازداشت شده است را به مزایده می‌گذارد

مقامات عربستان قصد دارند املاک و خودروهای یک میلیاردر بازداشت شده است را که ارزششان به میلیاردها دلار می‌رسد به مزایده بگذارند. 

عربستان املاک و دارایی‌های یک میلیاردر سعودی بازداشت شده است را به مزایده می‌گذارد

عربستان املاک و دارایی های یک میلیاردر سعودی بازداشت شده است را به مزایده می گذارد

عبارات مهم : منابع

مقامات عربستان قصد دارند املاک و خودروهای یک میلیاردر بازداشت شده است را که ارزششان به میلیاردها دلار می رسد به مزایده بگذارند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، مقامات عربستانی قصد دارند خودروها و املاک “معن الصانع”، تاجر ثروتمند عربستانی را که در جهت کمپین مبارزه با فساد بازداشت شده است بود، به مزایده بگذارند.

به گفته منابع، فروش درآمدهای شرکت الصانع طی هفته های آتی در شهر الخبر در منطقه الشرقیه عربستان انجام خواهد شد. بعضی منابع می گویند پرونده الصانع جدا از کمپین مهم است که عربستان علیه فساد شروع کرده است.

عربستان املاک و دارایی‌های یک میلیاردر سعودی بازداشت شده است را به مزایده می‌گذارد

این املاک مشمول بر ۲۰ قطعه زمین متعلق به شرکت تجاری سعد و معن الصانع است و زیاد املاک در الخبر واقع هست. همچنین قطعه زمینی با مساحت ۴۸۴ هزار و ۴۰۷ متر مربع مشمول بر ساختمان ها و پالایشگاه آب آشامیدنی هست. منابع می گویند این املاک ارزششان ۴.۴ میلیارد ریال است.

رویترز به نقل از منبعی در وزارت دادگستری اعلام کرد که مزایده خودروها و تجهیزات و مقادیر زیادی از مصالح ساخت و ساز این ماه و بعضی از املاک قبل از ماه رمضان که مه آینده شروع می شود، انجام خواهد شد. به گفته این منبع مجموعه “سعد” املاکی به ارزش ۳.۵ میلیارد ریال دارد ولی الصانع به شخصه املاکی به ارزش ۶.۸ میلیارد ریال دارد. زیاد این املاک در ریاض، دمام و الخبر هستند.

مقامات عربستان قصد دارند املاک و خودروهای یک میلیاردر بازداشت شده است را که ارزششان به میلیاردها دلار می‌رسد به مزایده بگذارند. 

مجله فوربس در سال ۲۰۰۷ الصانع را جزو صد ثروتمند دنیا دانست. مقامات عربستانی سال میلادی گذشته وی را به علت عدم پرداخت وام های سال ۲۰۰۹ بازداشت کردند.

واژه های کلیدی: منابع | مزایده | بازداشت | عربستان | عربستان | عربستانی | میلیاردر | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs